Véget ért a tanév, elkezdődött a várva várt vakáció! Kívánunk minden diákunknak élményekben gazdag, vidám és pihentető nyári szünetet, sok nevetéssel, kalanddal és feltöltődéssel. Találkozzunk kipihenten, új élményekkel gazdagodva szeptemberben! 🙂

 

- NYÁRI ÜGYELET -

Iskolánkban a következő napokon tartunk ügyeletet 9-13 óráig:

Július 8.
Július 22.
Augusztus 5.
Augusztus 19.


                           

                                

 Események                                    Elérhetőség

                                 

 Alapítvány                                         Étkezés